08-997-4648

טלפון משרד

052-2711-202

טלפון נייד

[email protected]

דוא"ל לפניות

שמיר 11 מתחם צים אורבן ערד

כתובת המשרד

מקסים אוקנין

רקע פוטר

מקסים אוקנין עוסק בייעוץ אסטרטגי, עסקי ותקשורתי, בקשרי ממשל, יחסי ציבור וניהול פרויקטים והוא מתמחה בליווי אסטרטגי, ניהול משברים והובלת קמפיינים פוליטיים מזה למעלה מעשרים שנה.

המקצועיות, מערכת הקשרים הענפה והניסיון של מקסים, הם מנוע רב-עוצמה שמניע תהליכים, ממנף ומקדם כל לקוח במסלול ליווי אינדיבידואלי הנבנה עבורו אישית.

תהליך העבודה עם כל לקוח מתחיל בלמידה ובמחקר המספקים תמונת מצב והבנה של נקודת המוצא ושל זירת הפעילות, ממשיך בהגדרת מטרות, בניית אסטרטגיה, גיבוש תכנית עבודה וביצוע בפועל, תוך הפעלת מנגנוני בקרה המבטיחים תוצאות מיטביות.

בין לקוחותיו של מקסים נמנים רשויות וגופים ציבוריים, חברות עסקיות גדולות, עסקים קטנים ובינוניים, יזמים, מפלגות ומועמדים פוליטיים. כל אלה נעזרים בניסיון המוניציפאלי והעסקי וברקורד המרשים שלו בניהול קמפיינים, קידום פרויקטים, גישור וייעוץ, כמו-גם בקשרים ההדוקים והמומחיות רבת השנים שלו בתקשורת ולובינג.

הצוות המקצועי, היצירתי והמיומן שעובד עם מקסים משלים את מעטפת הליווי של הלקוח לרבות בתחומי הדוברות, התוכן, העיצוב והמדיה. 

כל אלה גם יחד מייצרים פריצות-דרך משמעותיות ללקוחות בהיבטים של בניית תדמית ומוניטין, איתור הזדמנויות, שיפור תוצאות עסקיות והשגת יעדים ומטרות.